Putujte s námi proti proudu k zapomenutým zdrojům,
seznamte se s poselstvím našich předků pro tuto dobu!
Úvahy zasahující do oblastí duchovního poznání, historie,
mytologie, náboženství, archeoastronomie i antropologie.
Nově: Proroctví, politika, současnost a budoucnost našeho světa.

Rubriky
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Poslední komentáře
 • bez titulku:
  " Konečně se dostáváme k 34. kapitole, která začíná: „Hospodin řek ... " (Desatero)
 • bez titulku:
  "Exodus 30 se vrací k popisu rituálních potřeb: Oltář k pálení kadi ... " (Desatero)
 • bez titulku:
  " Exodus 23 dokončení právního výkladu, který přechází v návod na ... " (Desatero)
 • bez titulku:
  "Exodus 19 vypráví, jak židovský národ po 40 letech putování po exo ... " (Desatero)
 • bez titulku:
  "Opovážím se tvrdit, že jen málokdo ví, co je obsahem desatera přik ... " (Desatero)
 • Re: Re: Re: Lidské oběti:
  "V mé větě je právě důležité to slovíčko "byla". Pokud po ... " (Dětské oběti v Kanaánu)
 • Komentáře

  ke článku: Biblická proroctví I
  ze dne 05.01.2006, autor článku: Pavel Mat.

  Komentář ze dne: 07.01.2012 12:47:37
  Autor: moribundu (moribundu@seznam.cz)
  Titulek: Učení Gabriela K.O.
  UČENÍ GABRIELA K.O.


  ANEB ZÁKONY A PRAVIDLA ŽIVOTA A SMRTI.

  Náboženství anebo Evoluce.
  Kolikrát si člověk položil otázku na to jak, vnikl svět, a jak započal život na zemi, kdo a co je tím, skvělým konstruktérem a umělcem všeho druhu zároveň? Kdo a co je stvořitelem všeho světa? Kdo a co je bůh?
  Jakou mocí to vládne že, když si člověk co koly usmyslí ve sví hlavě, není v moci boha ani jiné moci která by mu vtom zabránila, nebo překazila než jeho vlastní svědomí. Kdo dál člověku tu moc aby rozhodoval o věcech druhých? Kde v sobě bere tu jistotu že, když poruší zákony života, že ujde trestu a nebude potrestán. K čemu je bůh na nebi, když moc jeho je v rukách a v mysli člověka. Člověk hledá bohy na nebi, klaní se a uctívá lež a faleš, aniž by si mohl uvědomit že, je sám bohem a skutky jeho i umění jsou důkazem toho. Proč vzývá bohy na nebi a na toho, který mu tluče, v srdci se zapomíná? Kde v sobě bere člověk tu jistotu, že když soudí druhý, sám nebude souzen vlastním životem a vlastním svědomím? Nač je hlupákům a nevědomím život, když ho neumí žít? Aby se stavěl proti vlastnímu životu z nevědomosti? A druhým tak rozsévali zlo? Aby zemi, která ho porodila, znásilňoval a převracel na ruby a činil jí neplodnou jak sebe sama? Aby vodu, která mu dala život, otrávil z vlastních výkalů a pak, jej za hříšné peníze prodával bližním svým?
  Cílem této knihy je, otevřít lidem oči, které jsou zatřené do nesmyslných lží o skutečném lidském bití, lidské identitě, a projevy lidského chování a myšlení. Vnést do života člověka, vůli pro smysluplný život, seberealizaci důvtip, pro pochopení smyslu života a podstaty života, vycházející ze zákona rovnováhy a pro rovnováhu konat.
  Je nejvyšší čas aby si lidé této planety uvědomili, že nežijí podle pravidel a zákona této planety země a identitou danou zákonem života vycházející z rovnováhy. Ale na zákonech moci sepsané církevními dogmaty dle náboženské demagogie neboli, Římského práva. Účelově vykonstruované člověkem náboženstvím, který se prohlásí za boha všeho světa a ve jménu boha zákona kříže žene lidstvo a život na zemi do záhuby k sebezničení. Poznal jsem a pochopil že, duchovní filozofie života církve a veškeré náboženství vůbec, vedou člověka k násilnostem nevědomosti a k nepoznání sebe sama. Zákon moci uzamklo lidstvo do nesmyslných lží, zdeformovala lidského ducha života, zatřela myšlení lidí falešným bohem kterému jsme všichni povinný odvádět daň za svůj život a pobyt na této planetě která ač, je všech stejným dílem jsme povinní za svůj život platit. Poznal sem a pochopil. že,člověk nemá ani po smrti klidné spočinutí neboť i mrtví jsou povinní platit daň a nestane-li se tak, jsou ze země vyhoštění. Poznal sem a pochopil. Že každý člověk, se narodí se svým oborem,posláním a identitou a proto je jedinečný v každém ohledu a v každém směru.Poznal sem a pochopil.Že psané zákony moci nejsou určený lidem a ani jiným tvorům neboť každý jedinec je své volný a sám sobě zákonem.Zákon moci nebo-li Římské právo postavilo člověka proti člověku,národy proti národům a člověka proti vlastní duši nebo-li, vlastního života.Člověk už přestal vnímat svůj život,zákon moci ho žene nesmyslným tempem za nové poznání a vývoj civilizace.Kde každý bojuje v nerovném boji o holí život a přežití.V boji kde není vítěze než zákon sám.Už nemá čas se zastavit aby se zamyslel nad svým životem,uvědomil si svoje počínání a vyhodnotil si to, co je pro jeho život a naplnění života smysluplným projevem a konáním.Zákon moci nebo-li Římské právo,trestá a loupí každého bez výjimky,dřív nebo později se zmocní života či smrti a na všem vydělává.Život člověka je bolestiví a krutý tam kde vládne lež a u moci je faleš.Člověk se rodí jako bůh a jako podvedený hlupák umírá.Narodil si se jako bůh?Tak jako bůh tedy žij,projevuj se a umírej.Žij tak aby si své smrti dozrál a neumíral předčasně,to přísluší jenom hlupákům.

  Reakce na komentář
  "Učení Gabriela K.O."

  Jméno (přezdívka): 
  E-mail: 
  Titulek: 

  Odpovězte, prosím, na následující kontrolní otázku, která nám pomůže rozlišit, zda jste člověk nebo počítačový robot. Bez správné odpovědi na tuto otázku nebude váš komentář uložen. Tato kontrolní otázka se nezobrazuje registrovaným čtenářům.

  Posvátná česká hora.

    

  V rámci komentářů nelze používat HTML tagy.

  Pro vložení tučného textu, hyperlinku nebo e-mailové adresy využijte následující značky:
  [b]tučné[/b], [url]http://www.domeny.cz[/url], [email]jmeno@domena.cz[/email]

  Vytvořeno prostřednictvím phpRS. Copyright Pavel Matušinský     Email: pavel_m@email.cz

  Redakce neodpovídá za obsah článků ani komentářů, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce. Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků.